Kayıp Prensesim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Prensesim

Sitemize hoşgeldiniz!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ARKADAŞLAR LÜTFEN ÜYE TOPLAYIN VE BOL BOL MESAJ ATIN !!!
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» iltifat etmece
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:27 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Adminleriniz
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:06 pm tarafından Admin

» 15.bölüm özeti
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 7:59 pm tarafından Admin

» Kayıp Prenses Dost Siteleri
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 4:44 pm tarafından kayıpprenses_2008

» MANTIK HATALARI İÇİN TIKLAYINIZ
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 5:01 pm tarafından kayıpprenses_2008

» KAYIP PRENSES STAR TV REPLİKLERİ
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:22 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Sitemizi Nasıl Buldunuz??
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:16 pm tarafından kayıpprenses_2008

» KAYIP PRENSES FİNAL!
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:10 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Konu açmadan önce okuyunuz!
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:27 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
Admin
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Vote_lcapCeren Balıkçıoğlu ropörtaj Voting_barCeren Balıkçıoğlu ropörtaj Vote_rcap 
yönetici
Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Vote_lcapCeren Balıkçıoğlu ropörtaj Voting_barCeren Balıkçıoğlu ropörtaj Vote_rcap 
iremgül
kayıpprenses_2008
lOOlipOpum
ZEYNEP_NUR
Defnecim
yurda
Yildiz Cagri Atiksoy
Zeynep_Atiksoy

Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Empty
MesajKonu: Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj   Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 4:56 pm

Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj 2D258C01B46FA943AF4267B8r

Kayıp Prenses’te ‘entrikacı’ kız Nil’i oynayan Ceren Balıkçıoğlu kamera karşısına geçtiği anda, uzun yıllar eğitim almış ve oyunculuk yapmışcasına rolünün hakkını veriyor.

* Bahçelievler Kumport İlköğretim Okulu’nda okuyorum. 9 yaşındayım. Daha önce Algida reklamında oynadım.

* Kötü bir kızı oynuyorum diye herkes üstüme geliyor. İnternetteki bazı forumlara baktım. Bazı kızlar benim için ‘gıcık’, ‘uyuz’ diye yazmışlar. Ama yönetmenimiz bizi bunlar olacak üzülmeyin diye uyarmıştı.

* Sokakta bazen durdurup ‘Sen dizide mi oynuyorsun?’ diyorlar. İmza istiyorlar. Bir çocuk için bu küçük yaşta böyle tepkiler almak çok güzel bir şey.

* Duru’yu canlandıran Çağla ile tanışmadan önce iyi bir kız olduğunu anlamıştım. Ama dizide kötü davranmak zorundayım.
https://kayipprensesim.yetkin-forum.com

Ceren Balıkçıoğlu ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası