Kayıp Prensesim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Prensesim

Sitemize hoşgeldiniz!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ARKADAŞLAR LÜTFEN ÜYE TOPLAYIN VE BOL BOL MESAJ ATIN !!!
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» iltifat etmece
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:27 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Adminleriniz
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:06 pm tarafından Admin

» 15.bölüm özeti
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 7:59 pm tarafından Admin

» Kayıp Prenses Dost Siteleri
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 4:44 pm tarafından kayıpprenses_2008

» MANTIK HATALARI İÇİN TIKLAYINIZ
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 5:01 pm tarafından kayıpprenses_2008

» KAYIP PRENSES STAR TV REPLİKLERİ
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:22 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Sitemizi Nasıl Buldunuz??
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:16 pm tarafından kayıpprenses_2008

» KAYIP PRENSES FİNAL!
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:10 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Konu açmadan önce okuyunuz!
SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:27 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
Admin
SENARYOYU SİZ YAZIN Vote_lcapSENARYOYU SİZ YAZIN Voting_barSENARYOYU SİZ YAZIN Vote_rcap 
yönetici
SENARYOYU SİZ YAZIN Vote_lcapSENARYOYU SİZ YAZIN Voting_barSENARYOYU SİZ YAZIN Vote_rcap 
iremgül
kayıpprenses_2008
lOOlipOpum
ZEYNEP_NUR
Defnecim
yurda
Yildiz Cagri Atiksoy
Zeynep_Atiksoy

SENARYOYU SİZ YAZIN

2 posters
YazarMesaj
yönetici
Administrator
Administrator
yönetici

SENARYOYU SİZ YAZIN Empty
MesajKonu: SENARYOYU SİZ YAZIN   SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 6:15 pm

Arfius Defneye nasıl bir bedel ödeyeceğini hala söylememiştir.Fakat Arun bunu bilmektedir.
Arun:Arfius Dur.Bunu yapamazsın.
Defne:Sen karışma arun ben bedelini ödeceğim
Arfius:Çok cesursun ödeyeceğin bedel şu Eşinin canı karşılığına senin canın.
defne şaşırır ne yapacağını bilemez arfius sihri yapmaya başalar ve büyük biir ateş kalkanı gönderir Arun buna seyirci kalamaz ve Defnenin önüne atlar kalkan aruna gelir ve arun ölür.Arfiusta gider.Defne Arunu sevmese onun çok üzülür ve ağlar

Gel gelelim Duruya.Defne efsunla konuşur olanları anlatır.Güneş ülkesinde 3 gün yas tutacağını söyler ve duruya bunu sölemesini ister.Sonra gider.Duru yine sosrar annem ne zman gelcek diye
Efsun:Kızım annenin kardeşi ölmüş o yüzden gelemicek fakat 3 gün sonra burda olacak
Duru çok üzülür Bunu nilde duyar Ve güzel bir kahkaha atar.

Güneş ülkesinde 3 gün yas tutulmuştur.Torkta kahinlkten alınmış Bşka bir ülkeden başka bir kahin getirilerek Günel ülkesinin Kahini artık başkası olur.3. günün sonunda artık defne dünyaya gider.Efsuna bir mektup verir bunuda selime vermesini söler.Defne selimle eskiden buluştukları yere gider.Selim eve gelir ve efsun mektubu verir
Efsun:Selim bey bakarmısınız.
Selim:Buyrun efsun hanım
Efsun:Selim bey bunu size Defne hanım vermemi istedi
Selimefnemi
Efsun:Evet defne hanım geldi ve efsun bunu al ve selime ver kimseyede gösterme dedi
Selim:Teşekkürler efsun hanım
selim odasına çıkar ve mektubu okur.Mektupta şunlar yazar
''Selim,
Biliyorum bana hala kızgınsın ama ben seni çok seviyorum.Bugün saat 20:00 da eskiden buluştuğumuz yerde seni bekliyeceğim
Defne''
yazar selim hemen eski buluştukları yere gider ve defneyi orda bankta oturuken görür yavaşça yanına yaklaşır elinde durunun resmini görür ve bir anlam vermez.Sonra Defneye
Selimefne
Defne hemen arkasına döner ve selimi görür
Defne:Selim gel otur der
Selim oturmadan defneye sımsıkı sarılır Defne okadar mutlu olurki sevgileri daha çok güçlenir.Selim sonra oturu.Biraz konuşurlar ve eve giderler.Selimi defneyle gören iris hemen aşağıya iner .Defneyle selim aşk sarhoşu olmuşlardır.Sonra defne irise yavaşça ve elime duyurmadan seninle görüşce iris hanım der.Daha sonra efsunu görür ve yanına gider
Defne:Efsun duru nerde
Efsun:Uyuyo defne
Defne:tamam
Defne aşağıya iner duruyu kucağına alır ve yukarı çıkar selim onu görür.Defne duruyu kızzının odasına çıkarır ve durya odasına yatırır
sELİM:dEFNE NE YAPIYORSUN ORASI KIZIMIZIN ODASI
Defne:Evet kızımızın odası ve artık kızımın odasında
Selim:Ne yani kızımız durumu
Defne:evet
der ve selim duruyu öper sonra defne ve selim odalarına giderler ve uyurlar birbirine sarılarak.Sabah uyandığında duru kendinisini başka bi odada örünce efsun annesine gider tam aşağıya inerken defne ve selimi görür.
Duru:Günaydın.Bişi sorcam beni buraya kim getir
Defne:Ben getirdim
defne duruya yaklaşır hafifçe kulağına kendisinin annesi olduğunu söler ve seliminde babası
Duru:Gerçektenmi der ve annesinin boynuna atılır sarılır.O sırada Nil de onları görür.Duru annesini kucakladıktan sonra selimin yanına gider
Duru:Şimdi sen benim babam mısın
SelimEvet prenses
der ve onu kucağına alır sarılırdefne güler Duru:canım babacım demek baam sensin der ve oda sıkıca sarılır.Nil kıskançlıktan çatlar ve irise patalar.
Defne irisi ve nili bir cam kovanoza hapseder ve kavanozun ağzını kapatır.Bunlarıda duruya verir sen sakla diye
Bundan soınrada hayatları mutlu olur

HADİ BAKALIM SIRA SİZDE
Admin
Administrator
Administrator
Admin

MesajKonu: Geri: SENARYOYU SİZ YAZIN   SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 9:42 pm

teşekkürler canı birdaha ki sefere şimdi okuldan geldim hiç yazasım yok esmacım....
ama senin ki süper olmuş!
emeğine sağlık!
https://kayipprensesim.yetkin-forum.com
yönetici
Administrator
Administrator
yönetici

MesajKonu: Geri: SENARYOYU SİZ YAZIN   SENARYOYU SİZ YAZIN Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 2:56 am

yorumun için sağol

SENARYOYU SİZ YAZIN
1 sayfadaki 1 sayfası