Kayıp Prensesim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıp Prensesim

Sitemize hoşgeldiniz!!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ARKADAŞLAR LÜTFEN ÜYE TOPLAYIN VE BOL BOL MESAJ ATIN !!!
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» iltifat etmece
Güzel Sözler Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:27 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Adminleriniz
Güzel Sözler Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:06 pm tarafından Admin

» 15.bölüm özeti
Güzel Sözler Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 7:59 pm tarafından Admin

» Kayıp Prenses Dost Siteleri
Güzel Sözler Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 4:44 pm tarafından kayıpprenses_2008

» MANTIK HATALARI İÇİN TIKLAYINIZ
Güzel Sözler Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 5:01 pm tarafından kayıpprenses_2008

» KAYIP PRENSES STAR TV REPLİKLERİ
Güzel Sözler Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:22 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Sitemizi Nasıl Buldunuz??
Güzel Sözler Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:16 pm tarafından kayıpprenses_2008

» KAYIP PRENSES FİNAL!
Güzel Sözler Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 1:10 pm tarafından kayıpprenses_2008

» Konu açmadan önce okuyunuz!
Güzel Sözler Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:27 am tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
Admin
Güzel Sözler Vote_lcapGüzel Sözler Voting_barGüzel Sözler Vote_rcap 
yönetici
iremgül
kayıpprenses_2008
lOOlipOpum
ZEYNEP_NUR
Defnecim
yurda
Yildiz Cagri Atiksoy
Zeynep_Atiksoy

Güzel Sözler

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Güzel Sözler   Güzel Sözler Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 3:41 am

Arkadaşlar bulduğunuz güzel sözleri hoşunuza giden sözleri burada paylaşabilirsiniz...
Sitemizin kurallarına uyarak...
Buyrun;
AŞK SÖZLERİ

*Seni unutmak icin and ictim gözlerin aklıma geldi vazgectim

*Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

*Bu kadar kolay mı be arkadaşlık! Demek bu kadarmış. Elbet arayacak elbet soracaksın ama o zaman ben olmayacağım! ELVEDA

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

*Biz ikimiz bir gül gibiyiz..gül dikensiz yapamazsa..dikende gülden vazgeçemez...

*Bir gün biri çıkıp ta güneşe adını buzla yazarsa ,Bil ki o seni benden daha çok seviyor...

*Bir şafak vakti dudaklarımda tebessüm kalbimde derinden acı veren bir sızı ile uyanırım rüyalarımdan..

*Dudaklarımdaki tebessüm seni rüyamda görmemin, kalbimdeki sızı ise sensizliğin işaretidir. Melek yüzün canlanır hayalimde, bebek kadar masum bakışların.. O an sanki hançer saplanır garip yüreğime ölmek isterim o an. Güneş süzülür penceremden, odam aydınlanır fakat gönlüm hep karanlıktır...

*Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. çünkü sen rüzgarın çosturdugu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ellere...

*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

*Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

*Bir soluk kadar yakın,yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.Uzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsın.

*Bir rüzgar eserse oralara, sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, cevabını sevgimden ıslandığın yağmurlarla yolla.

*Bir romandın okuyup ta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıp ta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda seni özlediğim...

*Bir kır çiçeğinin taç yaprağına umut yazıyorum.Nice soğuk gecelere direniyor da,bir sözünle kırılır diye korkuyorum...

*Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanına. öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

*Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

*Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmalı, tıpkı senin gibi.

*Bir gün öleceğimi biliyorum beni gömenlere söyle ki, ellerimi açmasınlar. çünkü elerimin içinde ellerinin sıcaklığını götüreceğim..

*Bir gün zaman ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreğin unutamazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurum ki istesen de beni unutamazsın..

*Bir gün sıyrılacağız olup bitenlerin arasından.Anılar kalacak. Anılar eritecek içimizi.Belki de kavuşacağız imkansızım sonsuza kadar

*Bir gün güzel gözlerin yaşlarla dolarsa deme bana sen yaktın..Sen isteyerek yandın!!

*Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

*Bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

ßana Hic inanMa, yaLanCıyıM...
Kücük SeyLere takıLırım , oLayCıyıM...
Oturup ßisey anLatma , aLayCıyıM...
ßenimLe oyun oLmaz , MızıkCıyıM...
ßenimLe yoLa CıkıLmaz , koLayCıyıM...
Senin yaran ßana degMez , yabanCıyıM

Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür.Bir gün sebepsiz gözyaşları dökülürse gözlerinden bil ki öldüğüm gündür ...

Zor.. geçmişi unutmak çok zor..beLLi bir şey oLmayacağı ne sen boşuna soru sor..ne de kalbini yor..
enzinlikte sigara içmeyiniz. Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı...
Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş...
ışığının vurduğu kumsala kırık bir dal ucuyla SENİ SEVİYORUM yazmak isterdim ama senin hırçın bir dalga olup onu silmenden korkuyorum..

Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgar olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüregim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üsümeyesin diye !

Sana ne demeliyim bilmiyorum,
Güneşim desem güneş batıyor,
Hayatım desem hayat kısa,
Gülüm desem oda soluyor,
Sana canım demeliyim.
Çünkü bu can seninle yaşıyor..

Dört şey insanın ruhunu bozar: Hırs, korku, tembellik ve borç.
Sherwood Anderson

Ya gözlerin aklımda
Yada aklım adında
Ya hayalin karşımda
Ya Sesin kulagımda
Ya ben çıldırıyorum
Yada çok seviyorum
Ya sevmek çok güzel
Yada sevilen çok özel..

seni grmek su snle yaşamak nefes olsun 3 gün susuz kalabilirm ama nefessiz asla

sewiorm dien birgün çekip giderse hiç yürekten sewmemiştr

kalbi olmayanlar kalp kırıo en çok canımı bu acıtıo

gidenn ardından bakıp ağlanmaz

ben ne gidene kal derim ne gidene git derim

wazgeçersen kaybedersin

keşke çocuk olsam yeniden...sadece düştüüm için cnm acısa çok koştuum için çarpsa yüreğim

bana okulda 1 saatn 60 dk olduunu öğrettiler 1 dknın 60 sn olduunu öğrettilr ama sensiz bir dknın sonsuza dek sürdüünü öğretmediler

kalbmde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın

hayatımdan gidenler bir daha geri gelmeyi hayal etmesin
kşke her aşk mutlu bitse keşke her gerçek sewgi layık olanda kalabilse wea untumak mümkün olabilse

eer birgün ayrılırsan sewdiinden yaş akmasın gözlerinden sitem etme değmez gerçek sewn asla terk etmz
https://kayipprensesim.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sözler   Güzel Sözler Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 4:09 pm

Hepsi çok güzel teşekkürler....
çok beğendim...

Güzel Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Güzel Resimler